https://wa.me/905467781993?text=Radyonuz için Reklam Vermek İstemiştim
https://wa.me/905467781993?text=Radyonuz için Reklam Vermek İstemiştim

Reklam Ver

Karaman Radyo Reklam AjansıRadyo reklamlaları çokça dinlediğimiz gibi sadece bir ürün, hizmet, marka duyurusu değildir. Bir markayı, ürünü veya hizmeti nasıl duyuracağımızdır da. Aynı zamanda hangi mecrada duyuracağımız da önemlidir. O halde radyo reklamı seslendirme, efektlendirme, ifade şekli, tarz, şarkı vb. birçok ögeyi de içinde barındıran bir çalışmadır. Biliyoruz; hepiniz radyoyu arar reklamı veririm diyorsunuz." Ajansla ne uğraşacağım; bir de ajans komisyonu ödeyemem bu krizde!" Haklı olabilirsiniz. Çocuğunuzu devlet okuluna gönderebilirsiniz ama siz yine de koleje göndermeyi tercih ediyorsunuz değil mi? Devlet okulu daha ucuz halbuki. Aynı müfredatı okuyorlar aslında. Ajansla çalışmak aynı buradaki tercihe benzer. Siz sizi daha iyi anlayan, size odaklanan ve size özel ürünler ve çözümler sunan bir özel hizmet almak istersiniz. işta ajans size bunu sağlar.

Karaman Radyo Reklam Ajansı olarak biz, tecrübemizle biz her zaman müşterilerimizi anlar ve onlara özel çözümler sunarız. Bütün reklam merkezlerine eşit mesafede, müşterimizin yanında dururuz. Biz bir radyonun kendisini satması için kurduğu bir ajans değiliz. Hiç bir radyoya angaje de değiliz. Belirli radyoları özelleştirmek, ajansın tarafsızlığını bozar diye düşünürüz. Bu yüzden hiç bir radyoya özel yakınlığımızı öne çıkarmayız.

Radyo reklam fiyatları değişkendir. Her radyonun, dinlenirliği, maliyetleri, kar marjı hedefleri, kalitesi, hedef kitlesi; radyonun saniye birim fiyatlarını etkiler. Bu yüzden radyolar değişik fiyattan satılırlar. Tabi sizin şahsi dostluklarınız varsa biz araya girmeyelim. O radyoyu siz satın alın. Çünkü bu konu halen bazı radyolarda işe yaramaktadır. Ben o radyonun sahibini tanıyorum diye arayıp, kendi karizmanızı 0,1-0,2 kuruş indirim için kullanabilirsiniz. Bizce bu hakkınızı daha önemli konular için kullanmalısınız. Bırakın reklamlarınızdan alacağınız kazanımlar bu farkı ödesin.

Radyo reklamcılığı sizin tercihlerinizle yaşayacaktır. İyi bir ajansa her zaman ihtiyacınız olacaktır. İşte o zaman Karaman Radyo olarak biz hep burada olacağız. Bekleriz.

- Karaman Radyo Reklam Ajansı